Złamanie kości strzałkowej i piszczelowej oraz zakrzepica

Witam złamałam nogę w dwóch miejscach kość strzałkowa i piszczelowa szyna 5-tygodni po sciągnięciu szyny lekarz ni obejrzał nogi noga nadal była spuchnięta ponownie do ortopedy okazało się zakrzepica ,rok byłam leczona werfinem i robione było inr, po roku czasu spuchły mi obydwie nogi za kostką dostałam wysypki na nogach po prostu czułam grudki udałam się do specyjalisty leczył mnie dwa miesiące xarelto15mg teraz jestem na styrydach bo mam limfatyczne zapalenie naczyń czy wyjdę

Magdalena StusiĹska

W takim przypadku nalezy dokładnie stosowac się do zaleceń lekarza, unikać długiego stania, trzymać nogę wysoko i koniecznie przyjmować zalecone leki- wtedy jest szansa na powrót do zdrowia.