Złamanie kości strzałkowej z małym przemieszczeniem

Witam! Mam złamaną kość strzałkową z malym przemieszczeniem oraz z mniej wiecej 2cm odłamkiem i mam mieć zabieg tzn. Chcą mi wkręcić śrubę w staw skokowy. I moje pytanie brzmi czy ta śruba zostanie juz tam czy wyciągną ją kiedyś? Czy po zrosnieciu kosci uzyskam pełną sprawność fizyczną bo duzo biegam i jestem kolarzem? Nie bede mial problemow z ruchami rotacyjnymi? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i goraco pozdrawiam!

Witam serdecznie,

Pytanie należy skierować do lekarza ortopedy, który Pana prowadzi. Dlatego sugeruję konsultację w Poradni Ortopedycznej.

Pozdrawiam.