Złamanie kostki przyśrodkowej i strzałki w trzonie bez przemieszczenia

W listopadzie 2014 zlamalem bez przemieszczenia kostke przysrodkowa i strzałke w trzonie, bez operacji. Gips mialem ok 8 tygodni, zdjety byl pod koniec stycznia 2015. OD 2 tygodni chodze bez kul, strzałka jeszcze sie nei zrosla, kostka delikatnie tak, ale chodze bez bólu, chyba, że za długo to pobolewa. Jak długo bedzie sie utrzymywać opuchlizna kostki jeszcze i kiedy odzyskam pelna ruchomość stawu. Rehabiltacja wciąż trwa ale jakby kostka "zalana betonem" i dalej kuleje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam konsultację z ortopedą, opuchlizna po trzech miesiącach od urazu nie powinna się pojawić. Pozdrawiam