Złamanie kręgosłupa i miednicy

Witam Mam powazny problem było złamanie kregosłupa l5 s1 złamanie miednicy.Ortopeda powiedział ze powstały nowe stawy to bardzo dziwne.Mam juz bardzo duzą skolioze to wina miednicy trudosci w oddychaniu czuje cos nie tak z miednicą jak by prawy talerz przekrecił sie pod lewy a kosci kulszowe obie sie pokryły na lewej stronie.Mam trudnosci z odbytem moczem itd.Trzaski w głowie szyja sie wykreca w lewa stone drzenie ciala.Czy idzie to jakos naprawic widać to wszystko przez uszkodzona miednice

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.