Złamanie nadgarstka i stłuczenie z prawej strony głowy

Do lekarza- neurolog W sobotę wieczorem upadlam ze schodów. Doznałam złamania nadgarstka i stluczenia prawej strony głowy. Złamanie z przemieszczeniem wymagało operacji. Wczoraj wróciłam do domu. Dzisiaj zauważyłam zmiany w reakcji twarzy. Nie mogę gwizdac, prawa strona twarzy ma zmieniona mimike. Prawe oko sie wolniej zamyka. Mam wrażenie ze stluczenie sie spływa.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy wskazują na porażenie lub niedowład nerwu twarzowego. Wymagana jest pilna konsultacja neurologiczna.