Złamanie nadgarstka z przemieszczeniem

Witam. Mam zlamany nadgarstek z przemieszczeniem. Na poczatku lekarze powiedzieli iz potrzebna bedzie operacja, po konsultacji stwierdzili ze lepiej zostawic reke w tym stanie. Minelo 4tyg. Ciagle nie moge zgiac palcow, ale ruszam nimi i w dalszym ciagu boli mnie reka. W odpowiedzi na pytanie dlaczego nie zostala wykonana operacja uslyszalam, iz poprawila by moja sprawnosc tylko o 1 stopien.. Mam 33 lata i nie wiem co robic, udac sie do innego szpitala? Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zasięgnąć opinii innego lekarza ortopedy. Aby jednak wnosić w tym temacie konieczne jest zapoznanie się z wynikami badań obrazowych.