Złamanie nasady stawu łokciowego

Witam Doznałem złamania niedokonanego nasady blizszej stawu lokciwego ( lewej reki ) . Aktualnie mam reke w gipsie i tak ma byc przez trzy tygodnie. Jakie sa szanse na to ze w przyszlosci bede mogl wyciskac ciezary ? I po jakim czasie jest to możliwe ? Chodzi mi o realny czas jaki ma upłynąć od złamania jesli bede przykladal sie do rehabilitacji w 100%. Zlamanie jest bez przemieszczenia . Kiedy reka nie byla w gipsie moglem spokojnie sciskac lokiec i nie czulem bulu a zakres ruchu to 100 - 165

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dochodzenie do pełnej sprawności może trwać nawet kilka miesięcy. Wiele będzie zależało od postępu gojenia. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, ocena taka musi zostać dokonana jedynie przez ortopedę, ktory Pana prowadzi. Bardzo cieżko to ocenić nie mając obrazu radiologicznego i nie mogąc zbadać kończyny. Pozdrawiam