Złamanie obojczyka i pęknięcie żebra podczas wypadku

Witam, miałem wypadek na motorze przy czym złamałem obojczyk i pęknięte mam jedno żebro, mija juz drugi dzien od wypadku i strasznie nasila mi sie ból i nie wiem co robić, leki biorę paracetamol 500g 4 tab na dobę i morfinę w tabletkach 10mg jedna na dobę lecz od bólu w klatce nie jestem w stanie sie nawet obrócić w łożku, długo tak bede miał czy to tylko chwilowe? Panikuje bo żona jest w ciąży zaawansowanej..

Lek. Katarzyna Szymczak

Bóle najpewniej są związane z urazem żeber, mogą się utrzymywac jeszcze jakiś czas, ale sugeruję jednak udać się do lekarza.
Pozdrawiam