Złamanie ogniskowe czaszki a częste bóle głowy, zaburzenia pamięci i myśli samobójcze

Witam mam na imie Adam maM 29 LAT .dWA LATA TEMU MIALEM CIEZKI WYPADEK TZW.ZLAMANIE OGNISKOWE CZASZKI..O TEGO MOMENTU JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM TO ZNACZY WIEKSZOSC RZECZY KTORE ROBIE NIE PAMIETAM .ODCZUWAM CZESTE BOLE GLOWY I CO JEST NAJGORSZE MAM MYSLI SAMOBOJCZE.CZY TO MOZE JEST SPOWODOWANE URAZEM MOZGU I POWINIENNEM ZACZAC LECZYC SIE PSYCHIATRYCZNIE.

Dzień dobry,

Myślę, że najlepiej jak uda się Pan zarówno do lekarza PSYCHIATRY oraz NEUROLOGA, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą diagnozować i włączyć odpowiednie leczenie.

Witam

W pierwszej kolejności proszę udać się do neurologa. W wynika wypadku mogły powstać trwałe uszkodzenia w mózgu, które wpływają na zdolność zapamiętywania oraz odczuwanie stanów psychicznych.
Neurolog po zebraniu wywiadu i badaniu oceni czy konieczne jest podanie leków, może skierować Pana także na terapię do neurologopedy.
Proszę zabrać z sobą dotychczasowe wyniki jakie miał Pan wykonywane.

Pozdrawiam

Joanna Gałczyńska-Adamiak
www.centrum-logopedyczne.pl