Złamanie palca a jego bolesność

Witam, Złamałem mały palec lewej ręki przy stawie (złamałem go jakieś 4 miesiące temu). Zastanawiam się nad wymianą stawu, ponieważ palec podczas zginania mnie lekko boli, a poza tym gram (grałem...) bardzo dużo na gitarze, co teraz sprawia mi duże kłopoty. Zastanawiam się gdzie mogę zaciągnąć pomocy, do jakich lekarzy mam iść? (ostatnio u ortopedy słyszałem że tak już musi zostać i tylko dostałem propozycje wyprostowania operacyjnie tego palca...) Ile taka operacja kosztuje itp. ?

Witam, jeśli jedyną dysfunkcją palca jest ból przy zginaniu, proponuje wybrać się do fizjoterapeuty który popracuje na tkankach okołostawowych w celu polepszenia zgięcia i likwidacji bólu.

Pozdrawiam