Złamanie pierwszej kości śródręcza i kości główkowatej

Witam Ok. 10 tyg temu przeszedłem złamanie pierwszej kości śródręcza i kości główkowatej. Złamanie nie zostało rozpoznane na SORze, kontynuowałem leczenie prywatnie i dopiero wtedy została postawiona poprawna diagnoza. Lekarz stwierdził że kości zrastają się prawidłowo i zalecił rehabilitację. Zabieg lasera, pola magnetycznego i ćw. rozciągające. Dziś rano wykonałem drugą serie zabiegów. Teraz tzn po około 8 godz czuje w ręce "rwanie" i uderzenia gorąca na dłoni. Czy to normalne objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli powyższe objawy nie ustąpiły proszę udać się do lekarza. Sądzę, że w zależności od zabiegu niestety nie podaje Pan rodzaju, mogą występować pewne objawy.

Milena Lubowicz

Mogą się zdarzać takie objawy, szczególnie po intensywnej rehabilitacji. Gdyby jednak nie było poprawy proszę pokazać tą rękę ortopedzie.
Pozdrawiam