Złamanie podstawy krętarza większego kości udowej lewej z rozsunięciem odłamów

25,06.2015r.upadłam -ponieważ wystąpił silny ból w udzie zgłosiłam się na SZOR - RTG biodra b/z .Ponieważ ból się nasilał wykonano badanie radiologiczne-wszystko bez zmian.10.08.2015 r. lekarz ortopeda zlecił TK-miednicy. 18.09.2015r.wykonano badanie TK-bez kontrastu ,wykazało złamanie podstawy krętarza większego kości udowej lewej z rozsunięciem odłamów-przewlekłe złamanie.USG w dniu dzisiejszym -potwierdziło TK. Lekarz zaproponował operację.Jakie są rokowania?

Witam,
złamanie przezkrętażowe przy odpowiednim leczeniu operacyjnym ma dobre rokowania.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda traumatolog