Złamanie przedramienia a uprawianie sportu

Dobry wieczór. W dniu 6 lutego 2015 roku uleglam wypadkowi i doznalam - wypis: zlamania przedramienia. zlamanie nasady dalszek kosci promieniowej. wieloodlamowe zlamanie kosci promieniowej prawej z przemieszczeniem. w dniu 7 lutego br wykonano zabieg operacyjny ze stabilizacja przezskorna drtami kirschnera, a konczyne unieruchomiono w szynie gipsowej. w zwiazku z tym chcialabym spytac jakie sporty moge uprawiac. dodam, ze biegam aqua aerobic. zapisalam sie na silownie, ale nie wiem co moge upra

Witam,
złamanie jest świeże (4 dni) - czas gojenia to kilka tygodni. Do tego czasu musi Pani odciążać kończynę
O sporcie należy porozmawiać z ortopedą który zna dokładnie Pani historię.