Złamanie ręki kości łokciowej na wysokości nadgarstka prawej ręki
Witam. Mój chrześniak po złamaniu ręki kości łokciowej na wysokości nadgarstka prawej ręki, został poddany operacji, ponieważ obraz rtg przedstawiał torbiel w miejscu złamania. Niestety, po otwarciu, okazało się że cała kość łokciowa jest w zasadzie pusta, jak słomka wypełniona galaretowatą tkanką niewiadomego pochodzenia. Został pobrany wycinek i wysłany do badania histopotologicznego , ale na wyniki trzeba niestety czekać.... W związku z tym mam pytanie: Czy może to być rakowe? Morfologia OK

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Określenie charakteru zmiany jest możliwe tylko na podstawie wyniku badania histopatologicznego.
Proszę poczekać na wyniki i z nimi udać się do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam