Złamanie ręki w nadgarstku

Witam, złamałam rękę w nadgarstku i miałam operację nastawienia kości i wstawienie płytki tytanowej w nadgarstku, jakie zalety a jakie wady daje wyciagnięcie płytk z ręki za jakiś czas?

Szanowna Pani,
jest Pani osobą młodą i z mojego doświadczenia jest to wystarczający powód do sunięcia materiału zespalającego. Oczywiście nie znam szczegółów na temat przeprowadzonego zabiegu. Sugeruję aby przeprowadziła Pani rozmowę na ten temat z operującym Panią ortopedą lub zgłosiła się na konsultację do innego lekarza z karta inf. leczenia i wynikami badań RTG. Pozdrawiam