Złamanie rzepki u 34-letniej osoby

Witam W czerwcu 2014 roku doznałem wieloodłamowego złamania rzepki, kolana lewego. Zastosowano leczenie operacyjne polegające na założeniu popręgu Webera. W paździeniku 2014 ze względu na małą ruchomość stawu (30stopni) przeprowadzono redresję, przy której rzepka się rozeszła i ponownie założono popręg. Od tego czasu rana się nie goiła w jednym miejscu ( tzw. przetoka ). Miesiąc temu zdjęto popręg i przetoka wystąpiła w innym miejscu. MRSA wyszło ujemnie.Jak z tym walczyć ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczne jest specjalistyczne leczenie ortopedyczne. Proszę stosować się do zaleceń prowadzącego lekarza ortopedy.