Złamanie śródręcza 5 kości a opuchlizna

Witam moja dziewczyna miała złamanie śródręcza 5 kości w lutym 2015 roku minął prawie rok miała założoną szyne na palca 2 miesiace póżniej tą szynę zdjęto i powiedziano że zakończono leczenie do tej pory nie może do końca zgiac palca bo odczuwa ból i jest nei duża opuchlizna obrzę kco dalej robić ? proszę o pomoc iszybka odpowiedz Dziękuje

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ortopedą i ocenę, czy dosżło do pełnego zrostu kości i czy nie ma konfliktu z tkankami miękkimi. Jeżeli nie to jst powodem dolegliwości to można zgłosić się do fizjoterapeuty, który w umiejętny sposób pokaże jakie ćwiczenia wykonywać.