Złamanie trzonu kości ramiennej z przemieszczeniem a ryzyko operacji

Witam! tyd. temu złamałam trzon kości ramiennej. Wczoraj na kontr. rtg okazało się że złamanie się przemieszcza. Konieczna jest operacja,choć wg lekarzy jest ryzyko uszkodzenia nerwu, termin za tydzień. Poszłam prywatnie i lekarz poradził że można uniknąć operacji zakładając specjalną ortezę. Czy przy przemieszczeniu można założyć ortezę? Pomoże w prawidłowym nastawieniu kości? Mam wątpliwości ale bardzo chciałabym uniknąć operacji. Dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.