Złamanie w stawie skokowym z dużym przemieszczeniem

dzień dobry lat ok 50 w lipcu złamałam noge 5 kośc śródstopia(ponownie po raz drugi ta sama noga ale poprzednie złamanie w stawie skokowym z duzym przemieszczeniem- śruba ale obecnie wyciagnieta),stan na rtg brak zrostu,nie moge stanąc na nodze bo tam coś chrupie,poza tym ból,mam ortezę.Stosowałam 30 magnetr.,laser 30, jonto z wapnem x 10,krio,brałam ossopan teraz osteogenon,odżywiam sie b.dobrze.Poprzednio też były kłopoty ze zrostem. miałam operacja kręg szyjnego,zaburzenia czucia, proszę c

Jeżeli rzeczywiście kość się nie zrasta i dokucza w chodzeniu trzeba rozważyć leczenie operacyjne