Złamany guzek przedramienia i ograniczona sprawność ramienia

Witam. 6 lipca, po napadzie na mnie, miałam złamany guzek większy części dalszej prawego przedramienia. Przez sześć tygodni chodziłam z ręką na temblaku. Potem miałam rehabilitację-ćwiczenia ramienia prawego i magnetronik na ten bark.Minęły już 3 miesiące od zdarzenia i ręka dalej mnie boli. Powyżej łokcia( tam był rozległy krwiak),prawy bark i tył pleców. Mam ograniczoną możliwość odchylenia do tyłu ręki. Proszę o radę, co powinnam zrobić aby odzyskać dawną sprawność. Mam 66 latGinger

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który prowadził Pani leczenie. Najpewniej konieczna będzie jednak kontynuacja rehabilitacji.