Złe gojenie się rany po pogryzieniu przez psa

Witam, ponad miesiac temu pogryzł mnie pies, boli mnie ta blizna,idą od niej jakieś dwie kreski do głównej żyły które widać gołym okiem, byłem u lekarza wczoraj i zaszczepił mnie na tężca, dla mnie to troszeczke nie normalne skoro to było ponad miesiac temu. Prosze o jakas porade gdzie mam sie z tym kierowac,niestety u mam takiego rodzinnego lekarza który to po prostu zlekceważył, 2 razy mi to pękło, wylała się jakaś białą ciecz, za drugim razem krew ale jakaś taka dziwna, bardzo prosze o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do lekarza chirurga ogólnego. po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.