Złe samopoczucie a opryszczka i omdlenia

Od 3 tygodni jestem osłabiona fizycznie i psychicznie. Lekarz rodzinny nie widzi u mnie nic złego. PODSTAWOWA morfologia ok, tarczyca w normie, żadnych innych badań nie miałam. Moje objawy-ciągłe uczucie zatkanych uszu, jakby ciśnienie w nich.. osłabienie, uczucie omdlenia, niskie ciśnienie 90/50 lub 100/60. Opryszczka, biały nalot na języku, biegunka, dziwne uczucie w głowie - też jakby ciśnienie, ucisk,ale bardzo lekki. Rozkojarzenie, brak koncentracji. Najbardziej dokucza mi uczucie w uszach.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego ponownie. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może jednak warto byłoby udać się do lekarza otolaryngologa.