Złe samopoczucie a uraz głowy

Mam 19 lat około 2 miesięcy temu uderzylam się bardzo Silno w głowę ale nie stracilam przytomności wszystko pamiętam.... Od tego momentu czuje jakbym to nie byla ja... Badania wszystkie dobre morfologia echo EKG wszystko ok i TK głowy tez w początku... Co się ze mną dzieje..? Jak sobie z tym poradzić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, byłyby wskazaniem do wykonania kontrolnego badania EEG oraz do osobistej/diagnostycznej konsultacji
psychologicznej.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605