Złe samopoczucie i ból głowy po jednorazowym zapaleniu marihuany

Wszystko odbiło się na mojej psychice. Ok 4 miesięcy temu zażyłam marihuane tylko raz w zyciu. Żaluje od niedawna miewam bóle głowy. Mam myśli, że zepsuło mi to życie, że coś mi się stanie czsami nie śpię w nocy. Miewam nudności i źle się czuje. Wszyscy mówia, że nie mam się czym przejmować lecz mi jest źle nie mogę sobie pomóc. Czy musze chodzić na terapie ?

Nie wiem czy musi Pani chodzić na terapię. Zdecydowanie powinna Pani zgłosić się na konsultację do psychiatry celem ustalenia wskazań do ewentualnego leczenia opisywanego stanu. Można zacząć od porady u lekarza POZ celem wykluczenia somatycznego podłoża dolegliwości. Jeżeli lekarz nie stwierdzi żadnej przyczyny somatycznej, wizyta u psychiatry będzie konieczna.

Proponuję konsultację u lekarza psychiatry. Objawy mogą, ale nie muszą wiązać się ze środkiem psychoaktywnym.
Czy była to marihuana, czy coś innego, jakiś "dopalacz", to teraz tego nie sprawdzimy, niestety.
Stan psychiczny wymaga wyjaśnienia przez specjalistę.
Pozdrawiam Noworocznie. JW