Złe samopoczucie i osłabienie po wysiłku fizycznym

Po dużym zmęczeniu fizycznym i emocjonalnym zaczynam czuć się "chora" i trwa to dopóki nie odpocznę w samotności chociaż dwa dni. Konkretnie mam mdłości, nie mam apetytu, delikatnie kręci mi się w głowie, bolą mnie plecy, każde zajęcie, które muszę wykonać sprawia, że od razu czuję się gorzej, jestem zirytowana i mam potrzebę być sama. O czym to świadczy?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno słabej kondycji fizycznej jak i zwiększonej podatności organizmu na czynniki psychogenne. Proszę dbać o odpowiedni poziom wypoczynku, zdrową zbilansowaną dietę i podejmować regularną aktywność aktywność fizyczną.