Złe samopoczucie i senność przy depresji

witam czy przy depresji można sie źle czuć jestem bardzo senna i mam zle samopoczucie.

Witam,

senność i gorsze samopoczucie jak najbardziej mogą być objawami depresji. Ale też mogą pojawiać się przy wielu innych problemach. Jeśli nie ma Pani jasności, to w internecie można znaleźć wiele stron ze skalą depresji i opisem co znaczą wyniki - może Pani wypełnić taką skalę.

Bardzo dobrym pomysłem byłoby też zgłoszenie się na konsultację psychologiczną bądź psychiatryczną.

Pozdrawiam!