Złe samopoczucie i skutki uboczne podczas pierwszego blistra tabletek antykoncepcyjnych

Zażywam tabletki anty od 1 dnia miesiączki. Po skończeniu blistra krwawienie z odstawienia pojawiło się 4go dnia przerwy i przez 3 dni było intensywne i następne 3 dni było plamienie brązowe przemiennie z plamieniem krwią. Czy mam powody do niepokoju? Podczas przyjmowania tego blistra nie czułam się dobrze, miałam kilka skutków ubocznych. Teraz kończę 2 blister i skutki uboczne znikły, pozostała jedynie lekka tkliwość piersi. Stosowałam inne tabletki i krwawienie było krótsze i mniej obfite.

Pierwsze opakowanie leku antykoncepcyjnego jest zwykle gorzej tolerowane. Na następnych powinno byc lepiej