Złe samopoczucie i wysokie parametry ciśnienie podczas testu wysiłkowego

Witam, z powodu złego samopoczucia (męczliwość, pogłębiające się osłabienie) miałem wykonany test wysiłkowy, który został przerwany przy 6,5 METs z powodu wysokiego ciśnienia skurczowego (180) oraz wysokiego pulsu (157/min), które przez dość długi czas po wysiłku nie spadało. Co może być przyczyną takich wyników? Od ponad roku dokucza mi osłabienie i męczliwość. Wiele badań - EKG i ECHO serca, spirometria, pulsykometria, RTG klatki piersiowej, badania krwi i moczu wychodzi jednak w normie...

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwerdzić bez możliwości analizy badań i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego. Być może wynika to z nadmiernego pobudzenia układu współczulnego.