Złe samopoczucie i zaburzenia rytmu serca po jednorazowym zapaleniu marihuany

Zapaliłem raz marihuane. Najpierw serce szybciej i mocniej mi miło i miałem dziwnie w głowie. Byłem w szpitalu na badaniach (ekg,usg,holter,mocz,krew,wysiłek) wszystkie badania prawidłowe. Po lekach serce już normalnie bije i wszystko jest w porządku ale w głowie coś nie tak. Niby wszystko dobrze ani bardzo nie boli, wszystko rozumiem co kto do mnie mówi, ale jakoś nie jest tak jak dawniej. I tak od 3 msc :) kiedy to coś wróci do normalności? może jakieś leki albo coś?

Witam serdecznie,
W większości przypadków objawy psychotyczne po spożyciu jednorazowej dawki marihuany ustępują po 48 godzinach. Jednak zdarza się, że mogą cofać się stopniowo w ciągu kilku tygodni i dłużej. U Ciebie ten stan trwa już trzy miesiące, myślę więc, że warto skonsultować się z psychologiem, by wykluczyć inne przyczyny Twojego samopoczucia.
Pozdrawiam