Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie na drugi dzień po wypiciu alkoholu

Witam. Zawsze po wypiciu alkoholu na drugi dzień źle się czułem, dziwne samopoczucie, lęki, wydawało mi się, że ktoś coś do mnie mówi, a tak wcale nie było. Trwa to zawsze równy tydzień i po tygodniu czuje się już dobrze. Ostatnio miałem tak po sylwestrze, ale niestety znów coś takiego się u mnie pojawiło. W pon zacząłem chodzić jakiś dziwnie zamulony i znów te same objawy, strach,lęki ogólnie złe samopoczucie. Taki wrażenie jakbym nie był sobą. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Witam, Alkohol jest jedną z substancji psychoaktywnych w związku z tym może uruchamiać różne procesy psychiczne między innymi te które Pan opisuje. Zachęcam do psychoedukacji w tej dziedzinie polecam też stronę: www.parpa.pl. No i przede wszystkim proszę rozważyć jaki ma dla Pana sens spożywanie alkoholu skoro Pan tak cierpi. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

0

Witam. Może to tak zwany "kac". Widocznie zbyt dużą ilość alkoholu Pan wypija. Może pan się zgłosić do Poradni leczenia uzależnień i szerzej porozmawiać o swoim samopoczuciu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy