Złe samopoczucie, nerwica i leczenie niedokrwistości

Witam. Pytanie do lekarza rodzinnego, od 2 tyg czuję się fatalnie mam 21 lat. Biorę wit b12 jestem pod stałą opieką hematologa mam niedokrwistość. Jestem osobą nerwową podczas stresu wymiotuje trzęsie mnie wtedy. Od 2 dni co wieczór biorę krople na nerwy.. Mam też słabą sytuację w domu (tata alkoholik) szukam pracy, mam szkole zaoczną, czasem mam wrażenie że to wszytko mnie przerasta. Proszę o pomoc będę z góry wdzięczna! :)

Witam,

W Pani przypadku występują jednocześnie dwa problemy, których objawy mogą się "kumulować". Niedokrwistość należy dalej leczyć u hematologa, natomiast z powodu opisanych objawów złego stanu psychicznego należy się zgłosić do Poradni Leczenia Uzależnień, w celu terapii dla osób z tzw. DDA. Do takiej poradni wymagane jest skierowanie (od niedawna), może je wystawić lekarz rodzinny. Taka terapia pomoże z pewnością.
Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza