Złe samopoczucie oraz senność i zmęczenie

Czuje się bardzo źle jestem senna i zmęczona boli mnie głowa dodatkowo zrobiły mi się bardzo podkrążone oczy i boli mnie to. Wyglądam bardzo źle. Nie mam siły na nic. Mam 24 lata zrobiłam wyniki podstawowe morfologii i podwyższone były LIMPH 42.5 norma 20 do 40 RDW-CV 15.3 norma 11.5 do 14 PDW 15.3 norma 6.1 do 11 MPV 11.6 norma 7 do 11 P-LCR 37.6 norma 6 do 24. Glukoza w normie. Proszę o podpowiedź co może mi się dziać i czy to groźne i co z tym robić. Bardzo proszę o interpretacje wyników.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań morfologii krwi należy interpretować całościowo. Proszę z pełnym wynikiem badania udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.