Złe samopoczucie po odstawieniu antykoncepcji - czy to możliwe?

Witam, mam 30 lat, po urodzeniu dziecka przez 2 lata brałam pigułki antykoncepcyjne. Od dwóch tygodni ich nie biorę - pojawiły się migrenowe bóle głowy, ucisk w żołądku, osłabienie, uderzenia ciepła, senność, brak apetytu. Czy może to być spowodowane odstawieniem tabletek? Dodam, że brałam c*****. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych organizm musi wrócić do równowagi hormonalnej. Objawy, które się u Pani pojawiły, najprawdopodobniej mają związek ze zmianami gospodarki hormonalnej.
Pozdrawiam