Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po odżywkach

Dobry wieczor zaczolem stosowac gainera po ktorym strasznie zle sie czuje i nie mam apetytu na nic .Chcial bym wiedziec jakie sa skutki uboczne brania takich odrzywek .Dziekuje za odpowiesz
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Dlaczego zwierzęta nie zatruwają się grzybami?

Witaj, ważne jest to jak wygląda Twój codzienny jadłospis. Powinien być on zbilansowany i urozmaicony, a odżywki powinny jedynie uzupełniać posiłki niezbilansowane pod względem zawartości białka. Zbyt duża ilość białka w diecie jest dla organizmu niebezpieczna, gdyż m.in. prowadzi do odwodnienia organizmu oraz obciąża nerki. Zawartość białka w Twojej diecie powinna być ustalona na poziomie 20% całodziennego zapotrzebowania organizmu, węglowodanów 55%, a tłuszczu 35-30%. Twoje złe samopoczucie prawdopodobnie jest spowodowane zbyt dużą ilością białka w diecie.

Pozdrawiam, Monika Biziel biziel.dobrydietetyk.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy