Złe samopoczucie po paleniu dopalaczy i zażywania amfetaminy

jak paliłem marihuanę było ok ale jak zaczołem palić dopalacze i jeść amfe to trochę lipa. od tygodnia czuje się jak na zejściu po amfie . ale nic nie biorę jak by mi mózg nie funkcjonował . . tłucze mnie strasznie od środka . Masakra. nie mogę sb znaleźć miejsca . nie moge leżeć chodzić nic . i tak najcześciej z rana i tak do południa . czy to mogą być objawy depresji ? dopalacze to jest mega lipa zostawiają ślad w psychice da się to wyleczyć ?

Witaj. Można wyleczyć. Przede wszystkim musisz powiedzieć sobie STOP i nie brać ani grama. Wygląda na to jakby twój organizm powiedział - za dużo!

Możesz udać się do miejskiego ośrodka, który zajmuje się walką z uzależnieniem od narkotyków.Spróbuj również udać się do jakiegoś specjalisty psychoterapeuty, psychologa, pedagoga od uzależnień.

Życzę powodzenia!
http://psychopedagog.eu