Złe samopoczucie po przebudzeniu a Estrofem

Dzień dobry. Ostatnio po przebudzeniu bardzo źle się czuje. Mam uczucie gorączki. Co kolwiek nie zrobię szybko się męcze i mocniej bije mi serce. Pobolewa mnie też trochę gardło, czuje taką gulę między gardłem a przełykiem po lewej stronie. Po ten w ciągu dnia jest lepiej, a pod wieczór znowu to samo. Dodam że przyjmuję estrofem, może to ważne.

Witam. Nie podała Pani swojego wieku, czy na pewno ma Pani 14 lat? Niemniej jednak większość z wymienionych objawów może wiązać się z przyjmowaniem estradiolu. Sugeruję kontakt z prowadzącym lekarzem ginekologiem