Złe samopoczucie po przebywaniu na słońcu

Dobry wieczór.Mam takie pytanie otóż mam podejrzenia ze zaszkodziło mi słońce ale czy to możliwe ze objawy pokazałyby się nie Odrazu tylko parę godzin później?Rano o11 wyszłam coś załatwić i do17 h przebywałam z przerwami na słońcu potem w autobusach gdzie nie było czym oddychać,cały dzień przy tym nic nie zjadłam wypiłam tylko przed po16 kawę i po powrocie do domu usiadłam jeszcze na1h na słońce żeby opalic nogi,zjadłam dopiero o21 i koło23 zrobiło mi sie słabo oblał mnie pot i oddech gorszy.

Witam. Opisane objawy spowodowane są przebywaniem na słońcu ze zbyt mała ilość przyjmowanych płynów i pokarmów. Proszę uzupełnić płyny i zadbać o odpowiednią ilość wypoczynku.