Złe samopoczucie po przyjęciu tabletki Escapelle i brak okresu

Witam 20 grudnia podczas seksu z chlopakiem pekla nam prezerwatywa wiec zazylam tabletke escapelle okres dostalam zaraz 4 dni po zazyciu. Trwał jak zawsze ok 5 dni (dodam, że moja miesiaczka jest nieregularna ostatnia mialam 13 listopada). Przez kolejny miesiac nie uprawialismy seksu tylko petting, kolejnego okresu nie mam do dzisiaj, spoznia sie wiec ogarnia mnie panika i stres. Moje piersi od zazycia sa nabrzmiale jak przed miesiaczka. Dzisiaj poczylam sie slabo. Panikuję :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. prawdopodobnie objawy jakie Pani podaje są wynikiem wahań hormonalnych związanych ze zbliżającym się okresem.