Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po przyjmowaniu suplementu ThermoBomb Nutraclipse

Mam 28 lat, ucze wf, prowadzę treningi piłki nożnej i 4 razy w tygodniu gram zawodowo w piłkę. Chciałem zrzucić parę zbędnych kilogramów i przez tydzień brałem brałem suplement ThermoBomb Nutraclipse. Po kilku dniach nagle zacząłem się fatalnie czuć, objawy to:skoki ciśnienia, ból żołądka, biegunka, zawroty głowy i uczucie lęku, niepokoju, kołatanie w uszach, ciskanie na klatkę piersiową. Odłożylem go, badanie krwi w normie. Dzis objawy wróciły, co mam robić?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Jak się ubierać w okresie jesienno-zimowym?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna jest ponowna wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy