Złe samopoczucie po rozmowie z dziewczyną na temat jej kontaktów z chłopakami

mam problem, często gdy rozmawiam z dziewczyną i mi powie że pisze z innym chłopakiem, to jak jest przy mnie to jest jeszcze ok, a gdy mi powie i nie jestem z nią to robi mi się nie dobrze, i wymiotuje, dodam jeszcze że syrop na uspokojenie nie działa

WItam, to reakcja psychosomatyczna, na sytuację, która jest trudna dla Pana do przyjęcia. NIe wiem na ile w momencie, kiedy Pan się dowiaduje, że dziewczyna "pisze z innym chłopakiem" jest Pan świadomy swojej złości lub/i zazdrości na to co ona robi. Niekiedy jest tak, że osoba próbuje świadomie zbagatelizować to co na poziomie emocjonalnym tak bardzo ją porusza, jednak na poziomie ciała odczuwa mocne objawy psychosomatyczne. Wymioty wskazują, że czegoś Pan nie mówi swojej dziewczynie i próbuje Pan to przełknąć, jednak skutkuje to wymiotami, bo jest nie do przyjęcia (niestrawne). Czesto poprzez ciało człowiek może się dowiedzieć o tym do czego sam przed sobą nie umie się przyznać. Czy Pan rozmawia z dziewczyną, co dla Pana znaczy, że ona pisze z innymi? O swojej zazdrości lub złości na nią? Pozdrawiam