Złe samopoczucie po terapii Esmya

Bardzo źle się czuję po terapii Esmya . Czy coś mi grozi??jak długo po zakończeniu terapii wróci normalny cykl, miesiączka ?

Witam! Złe samopoczucie, bóle głowy, brzucha czy piersi są bardzo częstym działaniem niepożądanym preparatu. Powrót organizmu do normalnej równowagi hormonalnej jest indywidualny, zazwyczaj jednak cykl normalizuje się w ciagu kilku tygodni.