Złe samopoczucie po zastosowaniu implantu antykoncepcyjnego

Witam serdecznie, W maju wyciaglam implant antyk. Bo zle sie z nim czulam mialam go 6miesiecy. Od tamtej pory mam nieregularne miesiaczki. Oststnia byla 19.10. Trwala normalnie 4dni wspolzylam z mężem kilkakrotnie bez zabezpieczenia. Od 4 dni mam 37.2 stop. Czuje sie jak bym byla przeziebiona (glowa mnie pobolewa lekkie zawroty )oraz mam lekkie parcie na piersi. Robilam test ciazowy 7.11. i wynik jest negatywny co może mi dolegac? Proszę o pomoc Aga

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pojedyncze wykonanie testu ciążowego na tym okresie nie potwierdzi ciąży. Dla pewności proszę powtórzyć test za min. tydzień, pewny wynik będzie można uzyskać dopiero w czasie spodziewanej miesiączki.
Może Pani również zgłosić się do ginekologa i wykonać badanie krwi - oceniające poziom beta-hCG.