Złe samopoczucie po zażyciu dopalacza i zapaleniu marihuany

i od tego czasu czyli 2 tygodnie od ostatniego zapalenia mam ciągle takie same objawy jak po dopalaczu plus czuję się jak bym bym ciągle pod wpływem marihuany chciałbym dodać że przed zapaleniem paliłem marihuanę przez nie cały rok. Proszę więc o pomoc co najlepiej zrobić czy to po jakimś okresie samo ustąpi czy muszę zgłosić się np do lekarza? Dziękuję

Witam serdecznie.
Objawy najprawdopodobniej ustąpią samoistnie po jakimś czasie, jednak lepiej byłoby abyś zgłosił się do lekarza, który po przeprowadzeniu dokładnego badania fizykalnego oraz badań krwi będzie w stanie najpełniej określić przyczynę dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie. Musisz wiedzieć, że przewlekłe stosowanie marihuany może doprowadzać do tzw. flashbacków - uczucia jak po zażyciu narkotyku następującego bez jego zażywania, co związane jest z akumulacją metabolitów THC w tkance tłuszczowej.

Dzień dobry!

Zarówno dopalacze, jak i wszelkie inne nielegalne substancje nie mają kontrolowanego, zatwierdzanego składu. Trudno więc powiedzieć CO wywołało Pana objawy. Każdy człowiek ma również inną indywidualną wrażliwość na tego typu środki. Na każdego z nas ta sama substancja może mieć więc różny wpływ i nie jest on możliwy do przewidzenia. Każdorazowe użycie może skończyć się niespodziewanymi, przykrymi konsekwencjami. Jeśli jest Pan zaniepokojony swoim zdrowiem, proszę skontaktować się z lekarzem bezpośrednio w gabinecie.

Pozdrawiam!