Złe samopoczucie po zażyciu leku Hydroxyzinum i wypiciu alkoholu

Witam. Zażyłem wczoraj około 16 jedną tabletkę leku Hydroxyzinum, a wieczorem poszedłem wypić piwo (wypiłem ich w sumie cztery). Dziś się czuję bardzo dziwnie, jestem dziwnie senny , zbyt uspokojony, mam problemy z zachowaniem równowagi i koncentracji . Czuję też czasem drżenie rąk ... Co mam robić ? Bardzo proszę o jakąś poradę. Czy ja umieram ?

Milena Lubowicz

Prawdopodobnie reakcja ta jest związana z połączeniem leku z alkoholem- nie powinno się tego robić. Proszę pić dużo wody, żeby wypłukać z organizmu resztki alkoholu, a powinno być lepiej. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam