Złe samopoczucie przy Hashimoto a przejście na dietę bezglutenową

Dzień dobry, Od roku choruję na Hashimoto, tsh, ft3, ft4 i Trab w normie. nie przyjmuję żadnych leków. od kilku tygodni czuję się beznadziejnie: ciągle boli mnie głowa, jest mi gorąco, pocę się, w nocy nie mogę spać, wypadają mi włosy, mam problemy z koncentracją, ciągle jestem zmęczona, nawet nie mam siły wstać z łóżka. Może powinnam przejść na dietę bezglutenową (czytałam o jej zaletach)? proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić :(

Witam,

nie zalecałabym układania diety na własną rękę. Należy skontaktować sie z dietetykiem, ponieważ jest wiele niewskazanych produktów przy chorobie Hashimoto.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk