Złe samopoczucie u kobiety w drugim miesiącu ciąży po zaszczepieniu przeciw grypie

Kobieta w drugim miesiącu ciąży została zaszczepiona przeciw grypie przed kilkoma dniami. Od wczoraj bardzo źle się czuje, wszystko ją boli i nasilają się wymioty. Bardzo proszę o szybką odpowiedź jakie powinno być postępowanie w jej przypadku?

Aleksander Ropielewski

Należy zadbać o dobre nawodnienie i skontaktować się z lekarzem. Ja bez możliwości badania nie jestem w stanie ocenić czy są to objawy powikłań poszczepiennych czy infekcji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski