Złe samopoczucie w 13 tygodniu ciąży a tarczyca

Jestem w 13 tygodniu IV ciąży. Moje samopoczucie jest o wiele gorsze niż w poprzednich ciążach. Przyczyn takiego stanu doszukuję się w słabych wynikach "tarczycowych". Czy rzeczywiście jest to uzasadnione, oto moje wyniki; TSH 0,37 µIU/ml (norma jaką mi podano na wydruku 0,35 - 4,94) FT3 5,34 pmol/l (3,5 - 6,5)* FT4 13,71 pmol/l (11,5 - 22,7)* norma uwzględnia wiek i płeć pacjenta Nie byłam jeszcze u endokrynologa, wyniki są sprzed kilku dni. Proszę o odp. czy jest się czym obawiać?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są w normie. Proponuje udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.