Złe samopoczucie w czasie menopauzy

mam 38 lat i menopauze w rodzinie nie było takich przypadków od 2lat biorę różne leki które mi nie pomagają przytyłam 10 kilo i siada mi psychika wpadł mi artykuł w którym dowiedziałam się że powinnam znać przyczynę a nie skupić się na leczeniu nie wiem co mam robić w mojej okolicy nie ma ginekologa - endokrynologa bo chyba taki lekarz powinien mnie prowadzić szukam lekarza w okolicy Sandomierza który mi nie powie że moja tusza to wynik jedzenia

Wymaga Pani wykonania diagnostyki ginekologicznej/hormonalnej postawienia właściwego rozpoznania i rozpoczęcia ewentualnego leczenia. Być może potrzebna będzie również porada dietetyka.