Złe samopoczucie, zaburzenia pamięci i zmiany skórne

Proszę o pomoc,ponieważ nie ufam lekarzowi który dał dietę i kazał przyjść jak będę dalej źle się czuła lub zasłabnę.Po 1h od spożycia glukozy spada mi cukier z 83 do 50mg/dl, jednak insulina po 1h jest w normie 13,4 mU/l,później również bo spada. Od dłuższego czasu źle się czuję, słabnę kilka razy w ciągu dnia, "odpływam", mam problemy z pamięcią, na łydce mam 3 czerwone placki. Co jakiś czas źle widzę, mam czarne nitki i plamki przed oczami. Nie mam nadwagi, jestem szczupła.

Witam. Niestety nie wiem jaka dieta. Cukry a szczególnie cukry proste (glukoza ) są w diecie niepotrzebne i szkodliwe. Dają huśtawki glikemii. Po wzroście następuje spadek -hipoglikemia (jak u pani ). Pomimo tego co mówi norma na wydrukowanym wyniku insulina powyżej 10 to początek insulinoopornosci. Sugeruje dietę z niską zawartością węglowodanów. Dużo dobrych tłuszczy i warzyw. Dużo wody. Średnia ilość biała i jakiś dobry probiotyk.