Złe samopoczucie, zmęczenie a wyniki badania poziomu ferrytyny i żelaza

ferytyna 175,6 żelazo30,8 kwas moczowy 413,6hemoglobina 10,00 hematoktyt0,49L/l erytrocyty5,2, cukier mierzony glukometrem 110-140 na czczo-ciśnienie 140/90-150/100 oprócz tych wyników - złe samopoczucie,zmęczenie ,bóle kostno stawowe ,do kogo mam się zgłosić i co w/w objawy mogą oznaczać

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na niedokrwistość z niedoboru żelaza oraz nadciśnienie, które mogą być przyczyną Pani dolegliwości, proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam